Kvalitní a rychlé služby při kompletaci, kontrole a balení vašich produktů

Specializujeme se na outsourcing kompletovacích, třídících a balících procesů a menších výrobních linek. Doplníme vaše chybějící kapacity a optimalizujeme náklady.

Co od nás můžete očekávat?

Profesionálně, bezchybně a rychle zrealizujeme všechny vaše zakázky

Jde-li o kompletaci, kontrolu a třídění nebo zabalení vašich výrobků, spoluprací s námi vyřešíte nedostatek vlastních kapacit a optimalizujete náklady.

Máme dostatek místa na skladování i výrobu, personální kapacity, integrovaný systém řízení zakázek a management kvality, zajistíme dopravu.

Spoluprací s námi a zadáváním zakázek vyřešíte nedostatek kapacit, optimalizujete výrobní náklady a v rámci ESG strategie vylepšujete společenský dopad vašeho podnikání.

01Kompletace, výroba a montáž

Montujeme podskupiny pro automotive i jiné obory, kabelové svazky, elektrovýrobky, hračky, dárkové sady a další dle požadavků. V našich provozech vás ke spolupráci přesvědčíme profesionalitou, rychlostí kvalitou i cenou.

02Kontrola kvality, třídění

Hledáte spolehlivého partnera, který by pro Vás zkontroloval výrobky, roztřídil OK a NOK kusy? V případě NOK kusů můžeme zajistit i rework, je-li to technicky možné. Vše s podrobnou evidencí a statistikou. Sortaci můžeme provádět i přímo vás.

03Balení výrobků

Máme zkušenosti s balením nejrůznějších výrobků, od dárků a hraček přes potraviny až po textil. Disponujeme technologiemi na ruční i automatizované zatavování do fólie.

04Outsourcing, vymístění výrobních linek

Outsourcujte k nám kompletní výrobní a balící proces včetně výrobní linky, rozšiřte své výrobní kapacity a optimalizujte cenu. Zajistíme demontáž a montáž linky.

Víte, proč při outsourcingu výroby, balení a sortace spolupracovat s OPTIMIA?

Nabízíme profesionální a cenově výhodná řešení. Vylepšíme vaše ESG skóre.

01Prostory a kapacity

Máme několik provozů a dostatek místa pro outsourcing a skladování vašich projektů.Disponujeme dostatečným počtem kolegů, kteří se zhostí kompletací, třídění a balení vašich výrobků.

02Lidé a technologie

Zakázky řídí zkušený management, máme zavedený systém řízení jakosti. Disponujeme nejrůznějšími nástroji, ručními lisy a přípravky. Instalovali jsme ruční, poloautomatické i automatické vakuové balicí linky s velkou kapacitou.

03Výhodné podmínky, profesionální služby

Nabízíme vám velmi výhodné cenové podmínky. Všechny zakázky realizujeme profesionálně, rychle a kvalitně. Zajistíme vlastní dopravu.

04Sociální podnik a ESG +

Splňujeme aspekty sociálního podniku. Spoluprací s námi odpovědně řešíte svou povinnost zaměstnávání OZP a také vylepšujete své hodnocení v rámci ESG.

Zajímá vás outsourcing s OPTIMIA?

Jsme partnerem pro optimalizaci, udržitelný růst a efektivitu vašeho podnikání

Ozvěte se nám

Nechte nám na sebe kontakt, stačí pár údajů a my se s vámi spojíme.

Probereme vaše požadavky a připravíme vám nabídku na míru. Nabídneme vám řešení, které šetří váš čas i peníze.

  Jméno a příjmení *

  E-mail *

  Telefon

  Společnost

  Zpráva, dotaz, poptávka

  Antispam: Vepište číslem sedmdesát3

  Ozvěte se nám

  Nechte nám na sebe kontakt, stačí pár údajů a my se s vámi spojíme.

  Probereme vaše požadavky a připravíme vám nabídku na míru. Nabídneme vám řešení, které šetří váš čas i peníze.

   Jméno a příjmení *

   E-mail *

   Telefon

   Společnost

   Zpráva, dotaz, poptávka

   Antispam: Vepište číslem sedmdesát3

   E-shop s náhradním plněním