Pravidelné úklidy v autosalonech a servisech LOUDA AUTO

18. 5. 2023

Naše společnost je hrdá na to, že může poskytovat kvalitní úklidové služby pro řadu významných firem. Jedním z našich spokojených zákazníků je také LOUDA AUTO a jejich 3 autosalony – Škoda, FIAT a SEAT v Jihlavě.

Rádi bychom poděkovali firmě OPTIMIA za jejich kvalitní úklidové služby. Tyto služby využíváme již delší dobu a jsme spokojeni s jejich kvalitou a hlavně ochotným a milým přístupem zaměstnanců. Odpovědný facility manažer OPTIMIA je nám vždy k dispozici a zajistí cokoli, co požadujeme nad rámec každodenních služeb.

Petr Cejnek
Manažer, LOUDA AUTO, Jihlava

Naši kolegové a kolegyně jsou v prostorách autosalonů LOUDA AUTO denně, aby zajistili perfektní čistotu a hygienu pro návštěvníky i zaměstnance. Díky našim zkušenostem, kvalitní technice a úklidovým prostředkům dokážeme snadno odstranit i ty nejtvrdohlavější skvrny a nečistoty.

Kromě denního úklidu autosalónů a kanceláří jsme také zodpovědní za úklid servisní haly, kde se provádíme celkový úklid pomocí moderního úklidového stroje 2x týdně.

Zakázka je řízená oblastním facility manažerem a lidé od LOUDA AUTO se na něj mohou se svými požadavky vždy obrátit.

Náš tým pracuje velmi zodpovědně a pečlivě tak, aby se každý zákazník mohl spolehnout na dokonalý výsledek. Proto jsme velmi potěšeni, když jsme se dozvěděli, že společnost LOUDA AUTO je s našimi službami spokojená.

E-shop s náhradním plněním